Provádíme vizualizace interiérů podle individuálních

požadavků klienta.

Zajišťujeme následnou realizaci.

Barevné návrhy interiérů

Pro malování interiérů, bytových a nebytových prostor zajišťujeme provedení barevného návrhu, včetně prováděcích prací. Nebojte se barevných zdí. Bílými stěnami rozhodně nic nepokazíte, ale barevnými byste mohli získat mnohem víc. Správně zvolená barva stěn v interiérech totiž dokáže úplné divy. I ten nejmenší pokojík skýtá velký prostor pro uplatnění Vaší fantazie. Barvou v různých odstínech můžete místnost úplně změnit a nejen to, barvy působí také na Vaši náladu, soustředění a dokonce i chuť k jídlu. Nabízíme kompletní řadu dekorativních nátěrových hmot pro každý povrch. Neváhejte a navštivte nás rádi Vám splníme vaše přání.

Jak působí barva na člověka:

Bílá – symbolizuje čistotu, pořádek a nevinnost. Na velkých prostorách by však neměla být jedinou barvou. Působí pak monotónně a unavuje. Tato barva se hodí především do kuchyně či koupelny, protože k těmto místnostem se hodí symbol pořádku. Bílá barva zvětšuje a odlehčuje prostor, a proto se doporučuje především do menších místností, které opticky zvětší.

Žlutá – má na lidskou psychiku příznivý účinek. Působí vesele a aktivně. Dává nám pocit vnitřní harmonie. Cítíme z této barvy teplo a světlo. Za určitých situacích, ale může vyvolat i pocit smutku a nostalgie, to především, když je zakalená a přechází spíše v zelenou.

Oranžová – jde o teplou a velmi veselou barvu. Budí představu světla. Je slavnostní a vyvolává pocit dobré nálady. Pokud je ve světlejších tónech, použijte ji v malých, temnějších místnostech. Nahradí tak přirozené světlo. Použijete-li tuto barvu s příměsí červené, vyvoláte tak pocit napětí a vzrušení. V bytě se dobře vyjímá společně s chladnějšími barvami.

Červená – většinu lidí stimuluje k aktivitě. Je to barva ohně a lásky. Dokáže nás vytrhnout z nečinnosti. Někdy působí až agresivně. Jak už bylo zmíněno, jde o barvu probouzející v lidech aktivitu, a proto se nedoporučuje použití v ložnicích, kde lidé odpočívají.

Zelená – i člověk, který toho o psychologii barev příliš neví, tuší, že zelená působí uklidňujícím dojmem. Snižuje napětí a dokonce příznivě působí na srdce. Je to barva jistoty, spokojenosti a rovnováhy. Využít ji můžete v jakémkoliv pokoji, a to téměř ve všech odstínech. Dobře se hodí do pracovny. Při pohledu na zelenou se lépe soustředíte a působí příjemně na zrak.

Modrá – záleží na tom jestli jde o tmavší, či světlejší. Světlá symbolizuje nebe, pohodu a odpočinek. Představuje dálky, volnost a prostornost světa. Tmavě modrá může působit skličujícím dojmem, je rojímavá a smutná. Modrou (spíše světlejší) používáme často v ložnicích, kde navozuje příjemnou atmosféru vhodnou pro relaxaci a spánek. Dále ji může použít např. v koupelnách. Kombinujte modrou barvu s teplejšími odstíny, dobře se třeba hodí k přirozené barvě dřeva.

Fialová – vážná, slavnostní, extravagantní, tajemná, v jemné variantě působí sladce až hravě. V tmavých odstínech zmenšuje, ve světlých rozšiřuje. Hodí se pro elegantní, slavnostní a reprezen-tativní prostory, pro dámské a dívčí pokoje.

Hnědá – je střízlivá, mlčenlivá, solidní a vážná, spojená s představou jistoty a pořádku. Jde o přirozenou barvu, kterou využíváme téměř ve všech místnostech. Barvu většinou doplňujeme světlou barvou. Osamocená hnědá působí fádním dojmem.

 

Teplé barvy (obecně) – jsou veselé, lehké a povzbudivé, rozšiřují a oživují místnost (pracovny, jídelny a dětské pokoje)

Studené barvy (obecně) – jsou pasivní, jasné a svěží, rozšiřují prostor a ustupují do pozadí (kuchyně, koupelny, pracovny)

Tmavé odstíny (obecně) – jsou uklidňující, noblesní a věcné, ohraničují a zužují (velké prostory a reprezentativní prostory)

 

Fotogalerie >>

 

Nahoru

 

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Kolik je 2+3?

Váš dotaz:

Ochrana osobních údajů GDPR

Aktuality

Zobrazit všechny aktuality

Kde nás najdete

Račerovická 1110, Třebíč

PRODEJNA
774 203 664
568 422 829

LAKOVNA
730 108 563
568 422 829

info@kmserviscolor.cz